همه چیز درباره اهمیت خرید آینه آرایشگاهی

خرید آینه آرایشگاهی

یکی از مهم ترین تجهیزات آرایشگاهی که باید برای سالن آرایشی خود خریداری کنید، آینه آرایشگاهی می باشد. دقت داشته باشید آینه های علاوه بر جنبه زیبایی دکوراسیون در محیط آرایشگاه شما کاربردی هستند. اگر می خواهید با کمترین هزینه یک دکوراسیون کاربردی برای محیط داشته باشید، آینه ها بهترین گزینه برای شما خواهندبود. درادامه بیشتر درباره خرید آینه آرایشگاهی صحبت خواهیم کرد.

خرید آینه آرایشگاهی

استفاده از آینه در آرایشگاه زنانه

در آرایشگاه زنانه خدمات بسیارزیادی برای خانم ها صورت می گیرد که نیاز به رفت و آمد و چرخاندن صندلی ها دارد. از این رو نیز بهتراست در هنگام نصب بهترین آینه آرایشگاهی به گونه ای آنها را در کنار هم قراردهید که بتوانید به خوبی روی مشتری تسلط داشته باشید.

البته که می توانید به دنبال خرید آینه هایی باشید که بتوانید به خوبی آن را برای مشتریان شخصی سازی کنید. بدین ترتیب می توانید براساس قد مشتری آینه را تنظیم کرده و احساس راحتی بهتری را به وی منتقل کنید.

راهنمای خرید آینه آرایشگاهی

امروزه تنوع آینه های آرایشگاهی که می توانید در سالن خود استفاده کنید، بسیاربالاست. از این رو نیز برای اینکه بتوانید بهترین گزینه را برای دکوراسیونتان انتخاب کنید، باید اطلاعات کافی در این باره داشته باشید.

خرید آینه آرایشگاهی

انتخاب قاب مناسب برای آینه

برای خرید آینه آرایشگاهی باید نوع قاب آن را نیز در هنگام خرید به خوبی بررسی کنید. قاب آینه تاثیر بسیارزیادی را در زیبایی آن می گذارد، از این رو نیز باید در انتخاب آن نهایت دقت را داشته باشید. از پرطرفدارترین قاب های مناسب برای آینه ها مدل های بیضی شکل است که امروزه موردتوجه زیادی قرارگرفته است. البته که این قاب ها در مدل های متنوعی به بازار عرضه می شود که انتخاب شکل آنها کاملا سلیقه ای است.

اندازه آینه

برای خرید آینه آرایشگاهی لازم است اندازه این آینه را در هنگام خرید درنظربگیرید. اندازه آینه را می توانید براساس اندازه سالن تان انتخاب کنید. برای مثال در محیط های کوچک باید به دنبال خرید آینه های کوچکتر و برای سالن های بزرگ باید آینه ای بزرگتر را انتخاب کنید.

نور و چراغ

برای خرید آینه آرایشگاهی می توانید مدل های چراغ دار را انتخاب کنید. دورتا دور برخی از آینه های موجود در بازار دارای چراغ هایی است که نور را به صورت مستقیم به چهره فرد می تابانند و از این رو نیز جزئیات صورت فرد بهتر نمایش داده می شود. درواقع اگر اهل عکاسی کردن در محیط آرایشگاه هستید، این مدل از آینه های چراغ دار انتخاب بسیارخوبی برای شما خواهدبود.

با بررسی همین نکات ساده می توانید برای خرید آینه آرایشگاهی برای دکوراسیونتان اقدام کنید.

آینه هوشمند چیست؟

به تازگی زمزمه هایی برای استفاده از آینه هوشمند در دکوراسیون آرایشگاهی مطرح شده است. این مدل آینه در طرح های متوعی به بازار عرضه می شود که می تواند حس خوبی را در آرایشگاه شما به وجودآورد.  آینه هوشمند مدل های متنوعی دارد که درادامه به شما معرفی می کنیم:

آینه لمسی: یکی از انواع آینه های هوشمند مدل های لمسی است که می توانید با لمس کردن بخش خاصی از آینه می توانید نورپردازی آینه را روشن و یا خاموش کنید.

آینه ریموت دار: این مدل از آینه هوشمند را حتما تا به حال دیده اید، که می توانید با کمک یک ریموت به راحتی آن را کنترل کنید. ریموت ها به شما کمک می کند افکت و رنگ نورپردازی را به خوبی تغییر دهید.

آینه طرح دار: آینه طرح دار نیز از جدیدترین مدل آینه های آرایشگاهی است که با استفاده از دستگاه سندبلاست می توانید لوگوی شرکت و یا برند خود را روی آینه سندبلاست کنید.

آینه رنگی: رنگ ها می تواند تاثیر بسیارزیادی را روی دکوراسیون شما بگذارد از این رو نیز استفاده از آن در آرایشگاه به شما توصیه می شود.

آینه دارای ساعت و دمای داخلی: از پیشرفته ترین مدل آینه آرایشگاهی می توان به مدل هایی که دارای ساعت و دمای داخلی هستند، اشاره کرد.

آینه دارای صفحه نمایش: این مدل از آینه هوشمند بخش دیگری را نیز به عنوان صفحه نمایش درون خود دارد. با کمک این صفحه نمایش می توانید از طریق بلوتوث آینه را به گوشی خود نیز متصل کنید.

البته که آینه آرایشگاهی هوشمند مدل های متنوعی دارد و ما در اینجا برخی از پرطرفدارترین آنها را بررسی کردیم.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.