انواع صندلی ارایشگاهی

اسلایدر جدیدترین محصولات
9%
صندلی طرح برقی مردانهصندلی طرح برقی مردانه

صندلی طرح برقی مردانه سالن صنعت

2,600,000 تومان
7%
صندلی کوپ گلایل سالن صنعتصندلی کوپ گلایل سالن صنعت

صندلی آرایشگاهی سالن صنعت مدل گلایل

3,585,000 تومان4,085,000 تومان
صندلی vip صنعت نواز

صندلی vip آرایشگاهی مدل SN-6814

13,900,000 تومان14,500,000 تومان
9%
صندلی طرح برقی زنانهصندلی طرح برقی زنانه

صندلی طرح برقی زنانه سالن صنعت

2,535,000 تومان
9%
صندلی استادکار سالن صنعتصندلی استادکار سالن صنعت

صندلی تابوره سالن صنعت مدل هارا

1,390,000 تومان1,540,000 تومان

انواع سرشور ارایشگاهی

اسلایدر جدیدترین محصولات
9%
سرشور مبله سالن صنعتسرشور مبله سالن صنعت

سرشور آرایشگاهی سالن صنعت مدل هیما پایه چرمی

4,290,000 تومان4,390,000 تومان
13%
سرشور مبله سالن صنعتسرشور مبله سالن صنعت

سرشور آرایشگاهی سالن صنعت مدل هیما پایه فلزی

3,990,000 تومان4,090,000 تومان
9%
سرشور مبله سالن صنعتسرشور مبله سالن صنعت

سرشور آرایشگاهی سالن صنعت مدل ماهک پایه چرمی

6,890,000 تومان6,990,000 تومان

انواع تخت ارایشگاهی

اسلایدر جدیدترین محصولات
10%
تخت ماساژ سالن صنعتتخت ماساژ سالن صنعت

تخت آرایشگاهی سالن صنعت مدل ویرا

3,120,000 تومان
9%
تخت اپیلاسیون سالن صنعتتخت اپیلاسیون سالن صنعت

تخت آرایشگاهی سالن صنعت مدل یاشیل

2,340,000 تومان
4%
تخت ماساژ سالن صنعتتخت ماساژ سالن صنعت

تخت آرایشگاهی سالن صنعت مدل هانیا زنانه

3,315,000 تومان
9%
تخت اپیلاسیون سالن صنعت
9%
تخت ماساژ سالن صنعتتخت ماساژ سالن صنعت

انواع ترولی ارایشگاهی

اسلایدر جدیدترین محصولات
9%
میز ترولی سالن صنعتمیز ترولی سالن صنعت

میز ترولی سالن صنعت مدل کارا

1,340,000 تومان1,470,000 تومان
23%
میز ترولی سالن صنعت

میز ترولی سالن صنعت مدل ویدا

1,120,000 تومان
ترولی صنعت نوازترولی صنعت نواز

میز ترولی میکاپ مدل SN-2018

1,900,000 تومان2,200,000 تومان
9%
میز ترولی سالن صنعت

میز ترولی سالن صنعت مدل گلسا

1,235,000 تومان1,335,000 تومان
14%
میز ترولی سالن صنعت

میز ترولی سالن صنعت مدل کسری

1,200,000 تومان

انواع دکوراسیون ارایشگاهی

اسلایدر جدیدترین محصولات
23%
میز ترولی سالن صنعت

میز ترولی سالن صنعت مدل ویدا

1,120,000 تومان
9%
میز ترولی سالن صنعت

میز ترولی سالن صنعت مدل گلسا

1,235,000 تومان1,335,000 تومان
18%
آینه چراغدار سالن صنعت

آینه آرایشگاهی سالن صنعت مدل هالیوودی

1,150,000 تومان1,400,000 تومان

تجهیزات آرایشگاهی

از دیرباز آرایشگری و داشتن سالن زیبایی از شغل های پر طرفدار در ایران و جهان بوده است. امروزه نوع آرایش ها و خدمات آرایشی رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است و برای ارائه خدمات بهتر میبایست از تجهیزات آرایشگاهی متنوعی در سالن خود استفاده کنید.

تجهیزات آرایشگاهی شامل چه چیزهایی میباشد؟ و میبایست در هنگام خرید تجهیزات آرایشگاهی به چه نکاتی توجه کنیم؟

انواع تجهیزات آرایشگاهی

برای اینکه بتوانید یک سالن عالی و کار آمد داشته باشید باید تمامی ملزومات و تجهیزات آرایشگاهی را در سالن خود جای دهید.که این تجهیزات عبارتند از:

 • صندلی آرایشگاهی
 • سرشور
 • دکور آرایشگاهی
 • تخت آرایشگاهی
 • تجهیزات اداری سالن
 • وسایل کاشت و طراحی ناخن
 • و سایر لوازم آرایشگاهی

البته پیش از خرید هرچیزی حتماً بودجه و فضای موجود خود را در نظر بگیرید تا به مشکل نخورید.

 1. صندلی آرایشگاهی

صندلی های آرایشگاهی خود شامل انواع مختلفی هستند که میبایست با توجه به نیاز و نوع خدمات خود آن ها را انتخاب کنید.صندلی ها نقش بسیار مهمی را در تجهیزات آرایشگاهی مردانه و همچنین تجهیزات آرایشگاهی زنانه ایفا میکنند.

در اینجا بخشی از این صندلی ها را به شما معرفی میکنیم تا شما یک خرید صندلی آرایشگاهی خوب را تجربه کنید.

 • صندلی VIP

صندلی VIP معمولا از ظاهر زیباتر و کیفیت بالاتری نسبت به بقیه صندلی ها برخور دار است و برای مشتری های ویژه و عروس ها که مدت زمان زیادی را روی صندلی سپری میکنند مورد استفاده قرار میگیرد.و همچنین قیمت صندلی VIP از مابقی صندلی ها کمی بالاتر است.

 • صندلی میکاپ

در هنگام خرید صندلی میکاپ این نکته را نظر بگیرید که صندلی پشتی راحت و قابل تنظیمی داشته باشد که مشتری بعد از نشستن طولانی دچار مشکل نشود.و همچنین دارای زیر سری باشد تا علاوه بر تسلط بیشتر بر صورت مشتری آنان دچار گردن درد نشوند.

 • صندلی برقی

صندلی های برقی صندلی هایی هستند که معمولا دارای دو موتور در قسمت پشتی و زیر پایی خود هستند و یک ریموت جهت تنظیم درجه بندی آنها دارند که به راحتی و بدون زحمت خاصی صندلی را متناسب با نیاز خود تغییر حالت دهید.

 • صندلی طرح برقی

این صندلی ها با ظاهری شبیه به صندلی برقی طراحی میشوند با این تفاوت که پشتی صندلی طرح برقی به صورت دستی و به وسیله جکی که در زیر آنها تعبیه شده است تنظیم میشوند.

 • صندلی تابوره

صندلی تابوره معمولا برای استادکار ها طراحی و تولید میشوند و در تمامی سالن های زیبایی مردانه و سالن های زیبایی زنانه کاربرد دارند. این صندلی ها معمولا دارای پایه های چرخدار پنج پر برای راحتی بیشتر استادکار میباشند تا آنان به راحتی در سالن خود جا به جا شوند.

 • صندلی تاتو

صندلی های تاتو که امروزه در تمام سالن های زیبایی وجود دارد و جزو تجهیزات آرایشگاهی مهم محسوب میشوند باید جای دست و جای پای قابل تنظیم داشته باشند تا استاد کار به راحتی بتواند خدمات خود را ارائه دهد.

 

 • صندلی کوپ و کوتاهی

صندلی و کوپ و کوتاهی علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و آرگونومی مناسب باید جوری طراحی شود تا آرایشگر بتواند به راحتی به تمام نقاط سر مشتری دسترسی داشته باشد.

 • صندلی اصلاح کودک

همانطور که میدانید بسیاری از کودکان از رفتن به آرایشگاه امتناع میکنند و والدین آنها برای کوتاهی موهایشان دچار مشکل میشوند.شما با انتخاب یک صندلی اصلاح کودک زیبا، چشم نواز و راحت این مشکل را برای خانواده ها هموار کنید.

 1. سرشور

سرشور ها معمولا دارای دو نوع سرشور ایستاده و سرشور مبله تولید میشوند و کاسه های آن ها ثابت و متحرک هستند.کاسه ی سرشور متحرک قابل تنظیم میباشد تا مشتریان هنگام شست و شوی سر احساس راحت تری داشته باشند.یک سرشور مناسب باید دارای زیر گردنی یا کاشن باشد تا سر مشتری روی کاسه آن به شکل بهتری قرار بگیرد.

 1. دکور آرایشگاهی

دکور آرایشگاهی را آینه ، استند، کنسول، پارتیشن و فایل ها تشکیل میدهند که نوع و ظاهر آنها تاثیر بسزایی روی زیبایی و جلوه بصری سالن شما میگذارد. در هنگام خرید دکور آرایشگاهی حتما فضای موجود و میزان وسایل خود را در نظر بگیرید تا از شلوغی بیش از حد سالن جلوگیری کنید و وسایلتان مرتب و منظم و در عین حال در دسترستان باشند.

 1. تخت آرایشگاهی

به طور کلی تخت های آرایشگاهی به سه نوع تخت اپیلاسیون، تخت ماساژ و تخت چند منظوره تقسیم میشوند.

 • تخت اپیلاسیون

سایز، میزان راحتی، و رویه تخت اپیلاسیون سه اصل مهمی است که در هنگام خرید تخت اپیلاسیون میبایست در نظر بگیرید. چرا که تخت باید به گونه ای باشد که تمامی بدن افراد با هر ابعادی را در بر بگیرد، در طولانی مدت باعث خستگی فرد نشود و همچنین در صورت ایجاد لکه و وجود چسب و موم روی آن به راحتی پاک شود که در این صورت علی رغم اینکه قیمت تخت اپیلاسیون پارچه ای کم تر است، تخت های چرمی مناسب تر هستند.

 • تخت ماساژ

تخت ماساژ که جزو تجهیزات آرایشگاهی مهم میباشند در دو نوع ثابت و تاشو(پرتابل) در بازار وجود دارند. تخت های ثابت مناسب سالن های زیبایی و مراکز ماساژ درمانی و فیزیوتراپی و تخت های تاشو که قابل حمل هستند برای ارائه خدمات سیار در منازل مورد استفاده قرار میگیرند.

تخت های تاشو به نسبت تخت های ثابت سبک تر و کوچکتر هستند تا به راحتی بتوان آنها جا به جا کرد.

یک تخت ماساژ مناسب باید دارای پایه و پشتی قابل تنظیم، تشک مناسب، سوراخ صورت، کیف تخت و…. باشد.

 • تخت چند منظوره

تخت های چند منظوره تمام نیاز های یک سالن دار مانند خدمات ماساژ، اپیلاسیون و… برآورده میکند. و تمام مشخصات یک تخت مناسب مانند ابعاد متناسب، جای صورت، پشتی قابل تنظیم، تشک مناسب و…. را دارا است.

 1. تجهیزات اداری سالن

در ابتدای ورود به یک سالن زیبایی اولین چیزی که نگاه مشتریان را به خود جذب میکند تجهیزات اداری سالن مانند صندلی انتظار، میز آرایشگاهی ، صندلی مدیریتی و میز مدیریتی میباشد.

-بهتر است صندلی انتظار متناسب با دکوراسیون سالن شما انتخاب شود تا ظاهر زیبا تری به سالنتان بدهد و در عین حال رنگ صندلی به گونه ای باشد که به راحتی آلوده نشود و از زیبایی بصری سالن کم نکند.

– بسیاری از سالن های لوکس و لاکچری از میز آرایشگاهی برای پذیرایی از مشتریان خود استفاده میکنند.اگر شماهم قصد خرید میز آرایشگاهی برای سالن خود را دارید بهتر است از میزی استفاده کنید که علاوه بر زیبایی و سایز مناسب قابلیت دسترسی برای هم مشتریان را داشته باشد.

صندلی مدیریتی یکی از گزینه هایی است که میتواند معرف شما باشد.اما بیشتر از زیبایی و جلوه بصری، صندلی مدیریتی میبایست متناسب با آرگونومی بدن انسان طراحی شود. نشیمنگاه نرم و پشتی قابل تنظیم و دسته هایی مناسب برای گذاشتن بازوان داشته باشد تا در طولانی مدت باعث خستگی بدن نشود چرا که قرار است ساعت های طولانی ای از آن استفاده کنید.

 1. وسایل کاشت و طراحی ناخن

امروزه در بسیاری از سالن های زیبایی خدمات طراحی ناخن ارائه میشود و سالن داران وسایل مورد نیاز آن را به تجهیزات آرایشگاهی خود اضافه کرده اند.

وسایل کاشت و طراحی ناخن عبارتند از:

 • دستگاه UV: یکی از ملزومات آرایش ناخون بوده و مشخصه‌ی اصلی این محصول کارکرد آن با باطری، فن خشک کننده ولامپ UV است.
 • ست مانیکور: شامل ابزاری چون ناخن گیر، ابزار تمیز کردن زیر ناخن، پوشر،ابزار تمیز کردن گوشت ها و پوسته های دور ناخن، ابزار تمیز کردن پوسته های روی ناخن و… میشود.
 • میز مانیکور: میز مانیکور بهتر است دارای کشو و فایل برای گذاشتن لوازم مورد نیاز مانیکور باشد تا وسایلات همیشه در دسترستان باشند.
 • صندلی پدیکور: صندلی پدیکور مناسب میبایست دارای نشیمنگاه نرم و ارتفاع قابل تنظیم متناسب با قد مشتری باشد. همانطور که میدانید صندلی های پدیکور دارای شیرآلات و یک سینک برای شست و شوی پا پس از انجام خدمات پدیکور میباشند.

 

 1. سایر لوازم آرایشگاهی

سایر لوازم آرایشگاهی شامل وسایلی چون پایه سشوار، ترولی، دستگاه اپیلاسیون، دستگاه استریل، دستگاه اوزون تراپی، دستگاه بخور، دستگاه پارافین تراپی، دستگاه تاتو، دستگاه لوپ، دستگاه لیزر، دستگاه موخوره و رینگ لایت و… میباشد.

ما در اینجا مهمترین ابزار و تجهیزات آرایشگاهی به شما معرفی کردیم تا بتوانیم خریدی راحت و آزادانه را تجربه کنید.

فروشگاه salonema.com مجموعه از بهترین و مناسب ترین تجهیزات آرایشگاهی را برای شما فراهم و تولید کرده است تا برای تجهیز سالن زیبایی خود بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت تجهیزات آرایشگاهی با شماره تلفن های موجود در وبسایت سالنِ ما تماس حاصل نمایید.

سالنِ ما سالنِ شماست.

اولین چیزی که هنگام خرید میبایست در نظر گرفت بودجه و هزینه است.از مهم ترین و مصرفی ترین اقلام شروع کرده و از خرید وسایل اضافی و بی استفاده جلوگیری کنید.فضای سالن را بررسی کرده و به نسبت ابعاد آن تجهیزات آرایشگاهی مورد نظر را انتخاب کنید که در این مورد بهتر است با یک مدیر طراحی داخلی مشورت کنید.خدماتی که میخواهید ارائه دهید را در نظر بگیرید.آیا خدمات شما تنها به میکاپ، شینیون و کوتاهی ختم میشود یا در سالن خود خدماتی چون اپیلاسیون، ماساژ و تاتو هم ارائه میدهید؟ میتوانید با مشورت و صحبت با یک کارشناس خبره و آگاه یک خرید مطمئن و به صرفه را تجربه کنید.

از مهمترین و کلیدی ترین تجهیزات آرایشگاهی میتوان به آینه،کنسول، صندلی آرایشگاهی،صندلی سرشور، صندلی انتظار و میز ترولی اشاره کرد که در کوچکترین و ساده ترین سالن های زیبایی هم یافت میشوند.اما بیشتر سالن داران برای خدمات مختلف صندلی منحصر به فرد آن خدمات را دارند.مانند صندلی میکاپ، صندلی کوپ و کوتاهی، صندلی های برقی با قابلیت تغییر حالت به تخت برای راحتی بیشتر مشتریان و آرایشگر، صندلی vipبرای مشتری های خاص و عروس ها و…
امروزه در سالن های بزرگ و لاکچری خدماتی فراتر از گذشته و آرایشگاه های قدیمی را به مشتریان خود ارائه میدهند که هرکدام نیازمند تجهیزات خاصی هستند به طور مثال تخت ماساژ برای خدمات ماساژ تخت اپیلاسیون برای خدمات اپیلاسیون، صندلی تاتو، تجهیزات لیزر و لوازم کاشت ناخن بخشی از آنها هستند.

بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات آرایشگاهی قابلیت تولید محصولات با رنگ متناسب با دیزاین سالن شما را دارند و از طیف گسترده ای از رنگ ها استفاده میکنند.به کارگیری رنگهای شاد و زیبا جلوه خاصی به سالن شما میبخشند و لحظات لذت بخشی را برای مشتریان به ارمغان می آورند.با این حال بسیاری از سالن داران از رنگ های تیره مانند مشکی،سرمه و طوسی برای تجهیزاتی مانند صندلی و تخت استفاده میکنند تا در صورت ایجاد لکه و آلودگی جلوه ناخوشایندی به سالن ندهند و همچنین دارای رویه ای باشند که به راحتی تمیز و از آلودگی ها پاک شوند.در نظر داشته باشید که در کنار جلوه های زیبایی کیفیت و آرگونومی محصول را هم در نظر بگیرید چرا که قرار است مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید.

امروزه کارخانه ها و برندهای زیادی در ایران برای تولید تجهیزات آرایشگاهی وجود دارند که گاهاً کیفیت آن ها با نمونه های مشابه خارجی برابری میکند، بسیاری از آنهارا میتوانید با یک سرچ ساده و از طریق فروشگاه های اینترنتی سالنِ ما تهیه کنید تا علاوه بر راحتی، سهولت در خرید و صرفه جویی در زمان امکان مقایسه انواع گزینه ها را داشته باشید.با این حال برای افرادی که طرفدار بازدید و خرید حضوری هستند تا کیفیت و کارایی محصول را از نزدیک مشاهده کنند فروشگاه های زیادی در سراسر ایران وجود دارند.دقت داشته باشید پیش از خرید هر تجهیزات آرایشگاهی در رابطه با محصول و تولید کننده آن حسابی تحقیق و سپس اقدام به خرید آن کنید.

جهت ثبت سفارش و خرید تجهیزات آرایشگاهی در فروشگاه سالنِ ما کافیست محصول مورد نظر را انتخاب و به سبد خرید اضافه کرده و از طریق درگاه اینترنتی مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان میتوانید از شماره تلفن های موجود در وبسایت استفاده نمایید،کارشناسان ما تا انتهای خرید و تجهیز سالن زیبایی شما در کنار شما هستند تا خریدی مطمئن و لذت بخش را تجربه کنید.ارسال محصولات در این فروشگاه در کمترین زمان و به تمام نقاط کشور امکان پذیر است،با این حال برخی از تولید کنندگان برای تولید محصولات سفارشی نیازمند زمان هستند که در هنگام ثبت سفارش مدت آن ها به شما اطلاع داده خواهد شد.