جدیدترین محصولات اداری

اسلایدر جدیدترین محصولات

انواع صندلی اداری

اسلایدر جدیدترین محصولات

انواع مبلمان اداری

اسلایدر جدیدترین محصولات

قیمت و خرید تجهیزات اداری

اکثر کسب و کارهای مهم در دنیا نیازمند یک دفتر کار هستند ، مانند یک ساختمان که مهمترین نیازش مصالح است , دفتر کار هم به  تجهیزات اداری نیاز حیاتی دارد.

اما تجهزات اداری چیست ؟ تجهیزات اداری به همه تجهیزات و لوازمی که ، در ادارات و دفاتر کسب‌وکار مورد استفاده قرار می‌گیرد، گفته می‌شود.

شما باید دفتر کار خود را به تمام وسایل و تجهیزات ضروری  اداری مجهز نمایید تا تیم کاریتان بدون دغدغه  به امور دفتر رسیدگی نمایند.

همچنین می توان گفت امروزه تجهیزات و ماشین های اداری به یکی از بخش‌های مهم و ضروری یک دفتر کار مدرن تبديل شده است.

جهت بهبود عملکرد، نظم و همچنین زیبایی در دفتر کار، شمار بسیاری از تجهیزات اداری استفاده می‌شود که موجب افزایش بهره‌وری و بازده کسب‌وکار می شود.

در ادامه این مقاله با هم بررسی میکنیم که تجهیزات اداری شامل چه چیز های میشود ؟

و میبایست در هنگام خرید تجهیزات اداری به چه نکاتی توجه کنیم؟

تجهیزات اداری چه مواردی را شامل میشود:

از انواع مبلمان اداری می توان صندلی مدیریتی، میز مدیریتی، صندلی کارمندی، میز کارمندی، میز کانتر، مبلمان انتظار، قفسه‌های بایگانی، کمدهای فلزی و چوبی، فایل های اداری، صندلی کنفرانس، میز کنفرانس و … را نام برد.

لیست تجهیزاتی که در این حوزه مورد نیازتان میشود در ادامه آمده است.

 • صندلی اداری
 • صندلی مدیریتی
 • صندلی کارمندی
 • صندلی کنفرانس
 • صندلی آمفی تئاتر
 • صندلی انتظار
 • صندلی آموزشی
 • مبلمان اداری
 • میز اداری
 • میز مدیریت
 • میز کارمندی
 • میز کنفرانس
 • میز کانتر / منشی
 • میز کارگروهی
 • بایگانی
 • فایلینگ
 • کتابخانه
 • کمد
 • دکوراتیو
 • پارتیشن
 • پرده
 • و سایر ملزومات اداری

صندلی و مبلمان اداری :

مبلمان و صندلی اداری یکی از اصلی‌ترین اجزاء دفاتر و یکی از پیش‌نیازهای کار کردن پرسنل است.

این وسیله بدلیل اینکه اکثر تایم کار خود را بیشتر با آن سرکار دارید با سلامتی شما ارتباط مستقیم دارد.

اما برخلاف مبلمان خانگی مبلمان اداری بایستی از دوام بهتری برخوردار باشند چرا که در طول روز افراد زیادی بر روی آن می‌نشینند و ممکن است در استفاده کردن از آن‌ها جوانب احتیاط را رعایت نکنند.

همچنین مبل‌های اداری معمولا در رنگ‌های تیره مثل مشکی و یا روشن مثل کرم تولید می شوند.

حالا می‌خواهیم بدانیم که اهمیت مبلمان اداری چیست؟

در این‌جا به چند مورد از اهمیت‌های وجود یک مبلمان اداری خوب و باکیفیت در محیط کار اشاره می‌کنیم.

می‌تواند دفتر کار را برای ارباب رجوع و هم برای پرسنل جذاب‌تر نماید.

مبلمان اداری عاملی برای تعیین پرستیژ شرکت می‌باشد، به کاهش خستگی کمک می‌کند و و عاملی مهم برای بایگانی فایل‌های کاغذی می‌باشد.

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی گونه‌ای از صندلی اداری است که دارای پشتی بلند است و کاربر هنگام نشستن روی آن کاملا احساس راحتی می‌کند. به علاوه، این نوع صندلی نوعی احساس برتری را القا می‌کند.

معمولا ویژه‌ترین صندلی‌ها در هر سازمانی متعلق به مدیر آن سازمان است. به همین دلیل است که صندلی‌های مدیریت تقریبا به صندلی‌های پادشاهی شبیه هستند.

پشتی بلند صندلی مدیریت کمر، سر و گردن را به صورت کامل حمایت می‌کند و کاربر می‌تواند با عقب راندن پشتی وضعیتی شبیه به دراز کشیدن روی یونیت دندانپزشکی را تجربه کند.

در انواع صندلی مدیریت مدرن امکان تنظیم ارتفاع و میزان بازی پشتی صندلی نیز وجود دارد و کفی صندلی معمولا از فوم سرد یا اسفج دانسیته ساخته می‌شود تا نرمی و دوام مطلوبی داشته باشد.

پشتی صندلی مدیریت نیز اگر از نوع مش یا توری نباشد، از اسفنج ساخته می‌شود تا کاربر کاملا احساس راحتی داشته باشد.

صندلی کارمندی

صندلی کارمندی نوعی صندلی کامپیوتر ارگونومیک است که با هدف استفاده توسط کارمندان طراحی و تولید می‌شود.

معمولا کارمندان ساعات طولانی روی صندلی می‌نشینند و این امر مستلزم برخورداری از یک صندلی اداری استاندارد با رعایت اصول ارگونومی است؛ چرا که در غیر این صورت کاربر به سرعت خسته شده و احساس درد و گرفتگی در ناحیه کمر، گردن و شانه‌ها خواهد داشت.

پشتی صندلی کارمندی و کارشناسی معمولا یک سوم یا دو سوم پشتی صندلی مدیریتی است.

با وجود این، کفی این صندلی‌ها به دلیل استفاده‌ی زیاد معمولا از فوم سرد ساخته می‌شود تا مقاومت مناسبی داشته و به اصطلاح گود نیفتد.

به صندلی‌های کارمندی و کارشناسی اصطلاحا صندلی چرخدار نیز می‌گویند. امروزه وجود چرخ در صندلی کارمندی یکی از الزامات و بدیهیات است.

این قابلیت کمک می‌کند، کاربر بدون نیاز به بلند شدن یا کشیدن اعضای بدن به نقاط مختلف میز کار خود دسترسی داشته باشد.

صندلی کنفرانس

اکثر دفاتر و ادارات بزرگ اتاقی را با عنوان اتاق کنفرانس یا اتاق سمینار برای تصمیم گیری های خود در نظر می گیرند.

از همین رو برای بهره گیری از این فضا در ابتدا به میز کنفرانس و در ادامه به صندلی کنفرانس بسیار نیاز است.

صندلی کنفرانس یکی از اصلی ترین ملزومات اداری برای این بخش محسوب می شود. از همین رو برای انتخاب آن ها باید بسیار دقت شود زیرا اندازه، سایز، تم رنگی، سادگی و راحتی این وسیله از نظر کارمندان و مشتریان بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است.

شکی در این نیست که بهره گیری از صندلی کنفرانس مرغوب و با کیفیت شما را تا سال ها از دست به جیب کردن برای خرید صندلی کنفرانس جدید در امان نگه می دارد.

از سوی دیگر صندلی کنفرانس مرغوب سبب می شود قدرت و وجه کاری شما به خوبی حفظ شود و در برابر رقبا بسیار با قدرت ظاهر شوید.

صندلی کنفرانس ایده ال خود را بر اساس تم رنگی، سبک طراحی، اندازه و ارتفاع می توانید در وب سایت ما تهیه کنید.

اگر نیاز به تعداد بسیار بالایی از صندلی های کنفرانس داشتید به شما توصیه می کنیم از طریق پل های ارتباطی که در فروشگاه ما برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است ارتباط برقرار کنید و از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

تنوع بسیار بالای محصولات امکان سفارش در هر تم رنگی را برای شما فراهم آورده است و شما بر اساس سبک دکوراسیون ایده الی که در فضای کاری خود دنبال می کنید می توانید صندلی کنفرانس منحصر به فرد خود را انتخاب و سپس آن را سفارش دهید.

صندلی آمفی تئاتر

معمولاً اولین چیزی که در بدو ورود به سالن آمفی تئاتر مورد توجه قرار می‌گیرد، صندلی‌های این سالن است .

چراکه تحمل کسالت بار صندلی نامناسب در طول اجرای نمایش یکی از بدترین تجربه‌های تماشاگران است.

نوع طراحی، چیدمان و رنگ صندلی‌ها می‌تواند در جذابیت بصری و راحتی آن تأثیرگذار باشد و تماشاگران را راغب کند که برای تماشای برنامه‌های بعدی نیز دوباره به آن محل مراجعه کنند. در هنگام طراحی این نوع صندلی‌ها باید به نوع پارچه، نوع نشیمن، دسته‌ها و فوم استفاده شده در صندلی، پشتی و ارتفاع آن، پایه‌ها و رنگ آن و دیگر مسائل جزئی‌تر دقت کرد.

صندلی آموزشی

منظور از صندلی آموزشی ، در واقع صندلی تک نفره ای است که میز کوچکی در کنار آن تعبیه شده است. صندلی آموزشی در واقع یک فاکتور بسیار مهم برای محصلان و راحتی آنها هنگام نشستن در کلاس درس و بهبود یادگیری و تمرکز آنها است.

چرا که دانشجویان ساعت‌های طولانی کلاس درس را روی صندلی می‌نشینند و نباید فشار زیادی به بدن آنها وارد شود تا بتوانند با تمرکز کافی به فراگیری درس بپردازند.

میز اداری و کردنزا

یکی از مبلمان اداری که از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد میز اداری است. این میزها در انواع مختلفی وجود دارند که به شرح زیر میباشد.

میز مدیریت

میز کارمندی

میز کنفرانس

میز کانتر / منشی

میز کارگروهی

توجه داشته باشید که میزهای مدیریت و کنفرانس نسبت به سایر اجزای مبلمان اداری از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشند چراکه می‌توانند قدرت و کلاس کاری یک شرکت و یا مجموعه را به مشتریان القا کنند.

از این رو بر روی مشتریان تأثیر بسزایی می‌گذارند.

ولی نباید فراموش کرد که مناسب بودن و با کیفیت بودن میزهای کارشناسی و کارمندی باعث افزایش راحتی و راندمان کاری کارمندان در شرکت می‌شود.

میزهای کارشناسی و کارمندی یکی از متداول‌ترین میزهای اداری به شمار می‌آیند.

البته این نوع میزهای اداری امروزه دارای طراحی مدرن‌تر و به‌روزتری هستند.

میزهای گروهی نیز دارای زیبایی و طراحی منحصربه‌فردی می‌باشند که برای انجام کارهای گروهی ساخته می‌شوند و متناسب با محیط کاری که قرار است در آن قرار بگیرند دارای طراحی‌های متنوعی هستند. و اما آخرین نوع میز اداری، میز کانتر است که دارای نام‌های متعددی می‌باشد چراکه برخی از افراد این نوع میزها را با نام میز پذیرش، میز اطلاعات و یا حتی میز منشی می‌شناسند.

میز کانتر نیز مانند میز مدیریت و کنفرانس از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد.

چراکه در ورودی یک اداره، شرکت و یا دفتر کار قرار داده می‌شود.

به‌گونه‌ای که اولین چیزی که مشتریان شما در بدو ورود به شرکت شما می‌بینند میز کانتر است.

از این رو شیک بودن و ظاهر آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

سیستم بایگانی

این سیستم شامل کتابخانه ، فایلینگ و کمد اداری میشود و می‌توان گفت که یکی دیگر از اجزای حائز اهمیت در تجهیزات اداری محسوب میشود.

چرا که در نبود آن‌ها همه چیز در محیط کار به صورت بهم ریخته و نامنظم به چشم مراجعان دیده می‌شود.

از این رو وجود این وسیله ها در دفاتر باعث سازمان‌دهی محیط کاری و اداری می‌شود.

داشتن کتابخانه های اداری آرامش خاصی را به فضای اتاق کار می بخشد.

فایل اداری

فایلینگ اداری نیز باهدف نظم بخشیدن به اسناد، مدارک وهمچنین استفاده بهینه از فضا در محیط کاری استفاده می‌شود.

می‌توان گفت فایلینگ اداری بهترین راه برای طبقه‌بندی فایل‌ها و پرونده‌هایی است که در محیط کار خود با آن‌ها سر و کار دارید.

زیرا علاوه بر مرتب نگه داشتن دفتر کار باعث می‌شود که در سریع‌ترین زمان ممکن به فایل‌ها و پرونده‌های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

پارتیشن اداری

طراحی دکوراسیون و فضای اداره یا محل کار شما یکی از مهمترین عواملی است که در نگاه مشتریان و مراجعانتان تاثیر بسزایی می گذارد، از اینرو باید در انتخاب دکور و پارتیشن اداری مناسب دقت کنید.

پارتیشن یکی از ابزارهای مفید در امر تقسیم بندی فضا می باشد.

مهمترین دلیل انتخاب پارتیشن اداری، بهبود استفاده از فضا و محیط کار می تواند باشد.

پارتیشن‌های اداری یکی از اجزای مفید و کارا در محیط کاری می‌باشند چراکه ما با استفاده از پارتیشن‌ها می‌توانیم فضای اداره و یا دفتر خود را همان‌طور که می‌خواهیم بدون هیچ‌گونه نیازی به مصالح ساختمانی تغییر دهیم.

پارتیشن‌های اداری در انواع پارتیشن‌های دوجداره، فریم لس، ریلی یا متحرک و دکوراتیو موجود می‌باشند.

از میان انواع پارتیشن‌های اداری که به آن‌ها پرداختیم، امروزه پارتیشن‌های دکوراتیو و لوکس کاربرد گسترده‌تری در مبلمان اداری نسبت به سایر پارتیشن‌های اداری دارند.

آیا میتوان تجهیزات اداری را از اینترنت خرید ؟

بله مانند تمامی لوازم مورد استفاده هر شخص میتوان لوازم تحریر اداری و حتی دیگر لوازم مورد نیاز یک دفتر کار را فروشگاه های اینترنتی فقط با چند کلیک و به راحتی انتخاب و خریداری کنید و به این نحو در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید.

پس از در نظر گرفتن تمامی ویژگی ها، در فهرست وسیعی از ملزومات اداری سایت salonema.com یک مورد مناسب برای خود انتخاب کنید.

در اینجا شما برخی از بهترین نکات را برای انتخاب تجهیزات اداری برای دفتر خود دارید. هنگامی که این دستورالعمل های salonema.com را دنبال می کنید، مطمئنیم که تجهیزات اداری خارق العاده ای را انتخاب خواهید کرد که سالها در خدمت شما باشد.

برای راه اندازی دفتر کار جدید و یا تجهیز نمودن دفتر کار فعلی خود به خرید تجهیزات اداری نیاز پیدا میکنید. بودجه اولین و با اهمیت ترین فاکتوری است که باید به آن توجه نمایید. برخی برای کاهش هزینه های خود به خرید تجهیزات  دست دوم روی میاورند.
اما توجه داشته داشته باشید که وسایل کار شما سرمایه های شما هستند و کیفیت بالای آنها علاوه بر طول عمر بیشتر برای سلامتی شما نیز مفید خواهد بود و همچنین ظاهر دفتر کار شما را زیبا تر میکنند.

تجهیزات اداری به همه تجهیزات و لوازمی که ، در ادارات و دفاتر کسب‌وکار مورد استفاده قرار می‌گیرد، گفته می‌شود. از انواع مبلمان اداری می توان صندلی مدیریتی، میز مدیریتی، صندلی کارمندی، میز کارمندی،صندلی آمفی تئاتر، صندلی انتظار، صندلی آموزشی ، مبلمان اداری، میز کانتر، مبلمان انتظار، قفسه‌های بایگانی، کمدهای فلزی و چوبی، فایل های اداری،           پارتیشن پرده صندلی کنفرانس، میز کنفرانس و … را نام برد.

نکته ی مهمی که باید به آن توجه نمایید برای تجهیز کردن ادارات، دفاتر و شرکت های بزرگ تقریبا تمامی موارد مورد نیاز است که هم کار شما را آسوده تر نموده و هم ظاهر دفتر و اداره تان را شکیل تر نموده و بهتر است با توجه به بودجه بندی خود از مشاوران خبره در این امر راهنمایی جویید تا بتوانید با هر بودجه ای بهترین تجهیزات را از آن خود کنید.

بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات اداری قابلیت تولید محصولات با کیفیت و متناسب با بودجه و فضای اداره شما را دارند و از طیف گسترده و پیشرفته ای از مدل های مختلف استفاده می کنند.به کار گیری انواع تجهیزات و لوازم اداری کامل علاوه بر اینکه دفتر شما را مجهز تر می کند , باعث شما نیز می شود.؛پس اگر به دنبال تجهیز یک باشگاه بدنسازی کامل هستید از متعلقات و وسایل جانبی نیز غافل نشوید چرا که آنها وسایلی هستند که خیلی کم به چشم میاد اما شاید بیشترین استفاده را نسبت به وسایل اصلی داشته باشد؛ وسایلی که باعث افزایش تعداد تنوع حرکات ورزشی در رشته های بدنسازی می شود.

امروزه تولید کننده ها و برندهای زیادی در ایران برای تولید تجهیزات اداری وجود دارند که از نظر کیفیت با نمونه های خارجی برابری میکند، بهترین گزینه و مکانی که برای خرید صندلی اداری با قیمت مناسب به شما پیشنهاد میکنیم مراجعه به مرکزاصلی وتولید کننده های  صندلی اداری است. اما بدلیل عدم وجود منابع کافی و کمبود تنوع  در برخی شهرستان ها ، ما به شما خرید اینترنتی را پیشنهاد میکنیم . بسیاری از آنهارا میتوانید با یک سرچ ساده و از طریق فروشگاه های اینترنتی سالنِ ما تهیه کنید تا علاوه بر راحتی، سهولت در خرید و صرفه جویی در زمان امکان مقایسه انواع گزینه ها را داشته باشید.با این حال برای افرادی که طرفدار بازدید و خرید حضوری هستند تا کیفیت و کارایی محصول را از نزدیک مشاهده کنند فروشگاه های زیادی در سراسر ایران وجود دارند.دقت داشته باشید پیش از خرید هر تجهیزات اداری در رابطه با محصول و تولید کننده آن حسابی تحقیق و سپس اقدام به خرید آن کنید.

جهت ثبت سفارش و خرید تجهیزات اداری در فروشگاه سالنِ ما کافیست محصول مورد نظر را انتخاب و به سبد خرید اضافه کرده و از طریق درگاه اینترنتی مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان میتوانید از شماره تلفن های موجود در وبسایت استفاده نمایید،کارشناسان ما تا انتهای خرید و تجهیز دفتر کار شما در کنار شما هستند تا خریدی مطمئن و لذت بخش را تجربه کنید.ارسال محصولات در این فروشگاه در کمترین زمان و به تمام نقاط کشور امکان پذیر است،با این حال برخی از تولید کنندگان برای تولید محصولات سفارشی نیازمند زمان هستند که در هنگام ثبت سفارش مدت آن ها به شما اطلاع داده خواهد شد.