معرفی انواع ترولی آرایشگاهی

معرفی انواع ترولی آرایشگاهی

امروزه برای داشتن یک آرایشگاه مجهز نیاز به تجهیزات بسیارزیادی دارید که ازجمله کاربردی ترین آنها می توان به ترولی آرایشگاهی اشاره کرد. ترولفی در ظاهر شبیه به یک کمد چرخدار است که می توانید برای تمامی کارهایتان آن را به همراه داشته باشید.  ترولی آرایشگاهی ظرفیت بسیاربالایی دارد از این رو نیز می توانید وسایل خود را به را درون آن قراردهید. درادامه اطلاعات بیشتری درباره انواع ترولی آرایشگاهی در اختیار شما قرارمی دهیم. همراه ما باشید.

انواع ترولی آرایشگاهی

ترولی آرایشگاهی چیست؟

ترولی آرایشگاهی یکی از انواع تجهیزاتی است که می توانید در آرایشگاه های بزرگ استفاده کنید. استفاده از ترولی آرایشگاهی سبب می شود تا بتوانید وسایل خود را درون آن جای داده و  در مواقع لزوم دسترسی کاملی به آنها داشته باشید. دقت داشته باشید درصورت اینکه بخواهید این وسایل را درون قفسه های آرایشگاه قراردهید، محیط آرایشگاه شما شلوغ به نظرمی رسد. از این رو نیز برای اینکه درنهایت سرعت به وسایل خود دسترسی داشته باشید، استفاده ازترولی آرایشگاهی توصیه می شود.

البته که ترولی آرایشگاهی انواع مختلفی دارد که شما می توانید بسته به کاربرد هریک برای خرید آنها تصمیم بگیرید.

معرفی انواع ترولی آرایشگاهی

برای اینکه بتوانید هریک از انواع ترولی آرایشگاهی را انتخاب کنید، باید بررسی کنید که چه خدماتی را در سالن خود انجام می دهید. سپس براساس کاربرد هریک از انواع ترولی آرایشگاهی نسبت به خریدشان اقدام کنید.

انواع ترولی آرایشگاهی

ترولی مناسب تجهیزات رنگ

برخی از ترولی آرایشگاهی برای تجهیزات رنگ طراحی شده اند که شما می توانید در حین رنگ کردن موهای مشتری از آنها استفاده کنید.  این مدل از ترولی ها مخصوص کار با تجهیزات رنگی هستند از این رو نیز قابل شستشواند و دوام بیشتری را نسبت به سایر مدل ها دارند. با خرید این ترولی ها دیگر اطمینان خواهیدداشت که بر اثر رنگ شدگی دچار خوردگی نخواهندشد.

ترولی مناسب برای زیباسازی مو

از دیگر انواع ترولی آرایشگاهی می توان به مدل هایی اشاره کرد که  از آنها برای زیباسازی مو استفاده می شود. درواقع برای چنین خدماتی باید به دنبال خرید ترولی هایی باشید که انعطاف پذیری بالاتری دارند.  ترولی های مخصوص برای مو از جنس پلاستیک نسوز هستند به همین دلیل نیز می توانید به راحتی وسایل داغ را نیز با آن حمل  و نگهداری کنید.

ترولی با قطعات جداشونده

طراحی برخی از ترولی آرایشگاهی به صورتی است که قطعات آن به خوبی جدا می شوند. به همین دلیل نیز شما می توانید با کم و یا اضافه کردن برخی از قفسه ها شکل های متفاوتی را در آن ایجاد کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی میزترولی را در بخش های مختلف جابه جا کنید.

ترولی برای گریم

از پرکاربردترین ترولی آرایشگاهی می توان به ترولی مناسب برای میکاپ و گریم اشاره کرد. دقت داشته باشید میکاپ و گریم جز کارهای تخصصی آرایشگاه شماست از این رو نیز نیاز به وسایل مختلفی دارد که با استفاده از ترولی آرایشگاهی استفاده از آنها راحتتر می شود.

در این بخش انواع ترولی آرایشگاهی را به شما معرفی کرده و ویژگی های آنها را موردبررسی قراردادیم. شما می توانید براساس خدماتی که در آرایشگاه خود دارید، هریک از انواع ترولی آرایشگاهی را خریداری کنید.

راهنمای خرید انواع ترولی آرایشگاهی

برای خرید هریک از ترولی آرایشگاهی باید نکات زیادی را درنظرداشته باشید که درادامه درباره آنها صحبت می کنیم.

قابلیت جابه جایی ترولی

از مهم ترین نکاتی که باید برای خرید انواع ترولی درنظربگیرید، قابلیت جابه جایی آن است. دقت داشته باشید از مهم ترین دلایل خرید ترولی این است که شما می توانید ان را همه جا همراه خود حمل کنید و وسایل را به همراه داشته باشید. از این رو نیز باید ترولی موردنظر شما قابلیت جابه جایی داشته باشد.

امکان جمع شدن ترولی

برای اینکه ترولی موردنظر شما کمترین فضا را در آرایشگاه اشغال کند، بهتراست مدل هایی را انتخاب کنید که قابلیت جمع شدن داشته باشند.بدین ترتیب پس از استفاده به راحتی می توانید آنها را جمع کرده و جابه جا کنید.

استحکام و دوام ترولی آرایشگاهی

برای خرید هریک از انواع ترولی آرایشگاهی  لازم است به دوام این محصول توجه کنید. بدین ترتیب می توانید سالیان سال بدون هیچ مشکلی از این ترولی استفاده کنید. اگر محصولی ارزان قیمت و بی کیفیت را انتخاب کنید مسلما باید پس از مدتی کوتاهی محصول دیگری را جایگزین آن کنید.