شرایط استفاده از فروشگاه تجهیزات سالن ما

همراهان گرامی لطفا مطالب زیر را با دقت مطالعه نمایید تا به بهترین شکل از خدمات بهینه و محصولات فروشگاه سالن ما بهره مند شوید.

قوانین عمومی

دقت فرمایید که تمامی اصول و رویه های فروشگاه تجهیزات سالن ما در راستای قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت حقوق فروشگاه می باشد.

 

رعایت حریم شخصی

اطلاعات در یافتی از تمام کاربران در هنگام ثبت نام نزد فروشگاه تجهیزات سالن ما محفوظ بوده و فروشگاه سالن ما از این اطلاعات با احترام محافظت می کند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه تجهیزات سالن ما مانند متن، گرافیک، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه سالن ما جزئی از اموال سالن ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سالن ما می باشد و هرگونه استفاده غیرقانونی حق پیگرد قانونی را برای سالن ما محفوظ می کند. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سالن ما و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سالن ما است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه تجهیزات سالن ما، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است و فروشگاه سالن ما مسئولیتی در این قبال ندارد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این فروشگاه یعنی www.salonema.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. فروشگاه تجهیزات سالن ما هیچگونه سایت اینترنتی دیگری ندارد.

ثبت سفارش، پردازش و ارسال

  • روز کاری به معنی روز های شنبه تا پنج شنبه می باشد به استثنای تعطیلات عمومی ایران و کلیه سفارشات ثبت شده در روز های تعطیل در اولین روز کاری بعد از تعطیلات پردازش می شوند. امکان خرید و ثبت سفارش در فروشگاه تجهیزات سالن ما به صورت ۲۴ ساعتهامکان پذیر است.
  • تمامی سفارشات ثبت شده در فروشگاه سالن ما به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل در صف پردازش قرار میگیرند و در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه سالن ما به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری حق کنسل کردن آن سفارش با فروشگاه سالن ما می باشد و یا مشتری می تواند به محصول دیگری را با کالای به اتمام رسیده جا به جا کند.
  • در کلیه سفارشات مبلمان و سرویس خواب نوزادو نوجوان و سرویس خواب بزرگسال پس از انتخاب رنگ چوب و پارچه، دریافت بیعانه و شروع مراحل تولید امکان لغو سفارش توسط کاربر وجود ندارد.
  • فروشگاه سالن ما مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سالن مامحفوظ است .
  • کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناساییهمراه داشته باشد.
  • با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتورحقیقی به حقوقی وجود ندارد.
  • با توجه به بی ثباتی بازار در شرایط فورس ماژور مثل تحریم و بی ثباتی بازار ارز، چنانچه مشتری ثبت سفارشی را انجام دهد و سالن ما متوجه شود امکان تامین آن محصول یا کالا با قیمت قبل وجود ندارد، حق کنسل کردن سفارشرا دارد و مبلغ پرداختی مشتری را به شماره حساب اعلامی از سوی مشتری عودت خواهد داد.
    و یا درصورت توافق برای واریز مابه التفاوت به مشتری اطلاع رسانی می نماید .

ایجاد خسارت هنگام حمل و نقل

فروشگاه تجهیزات سالن ما همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه سالن ما تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش سالن ما اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه سالن ما ارسال شود .

شرایط بازگشت  7 روزه فروشگاه سالن ما

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، فروشگاه سالن ما با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در فروشگاه سالن ما، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند (مانند  کالاهای گروه‌ های مبلمان راحتی و استیل و..، تخت و کمد وتمام کالاهایی که نیازمند انتخاب رنگ پارچه و چوب به انتخاب مشتری هستند) دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و  مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

لازم به توجه است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه سالن ما کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا اصلاح می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط سالن ما دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب میشود.

نمایندگی سالن ما

فروشگاه سالن ما در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی با شماره 02191303953 در میان بگذارید.

شرایط فورس ماژور

تمامی شرایط و قوانین و مقررات مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد فورس ماژور، فروشگاه سالن ما هیچ گونه مسئولیتی ندارد.