حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه تجهیزات سالن ما

فروشگاه تجهیزات سالن ما بر این باور است که اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات سالن ما و نیز راهکارهای سالن ما برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران فروشگاه تجهیزات سالن ما توضیح داده می شود.

اطلاعات در دسترس و نحوه استفاده از آن ها

 1. شما با ثبت نام و ثبت سفارش در فروشگاه تجهیزات سالن ما اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار تیم پشتیبانی فروشگاه سالن ما می گذارید.
 2. پس از ورود به فروشگاه تجهیزات سالن ما شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات سالن ما نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 3. فروشگاه سالن ما کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 4. فروشگاه سالن ما به صورت خودکار پس از ورود شما به سالن ما اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های سالن ما و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می نماید.
 5. سالن ما از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات قروشگاه سالن ما، تهیه محتوای مناسب، محصولات با کیفیت و مانند آن استفاده می کند.
 6. فروشگاه سالن ما اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت ادغام  فروشگاه تجهیزات سالن ما در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات وب رمز یا خروج کامل پرسیده خواهد شد.
  • در صورت تخطی شما از قوانین و مقررات فروشگاه تجهیزات سالن ما ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از فروشگاه تجهیزات سالن ما بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار داده خواهد شد.

ویرایش اطلاعات شخصی

 1. شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در فروشگاه تجهیزات سالن ما تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در فروشگاه سالن ما آن ها را در فرم ثبت نام فروشگاه سالن ما وارد کرده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد فروشگاه سالن ما ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 2. شما می توانید به طور کامل از فروشگاه تجهیزات سالن ما و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از فروشگاه سالن ما حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی خواهد شد. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 1. فروشگاه سالن ما دسترسی پرسنل خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط پرسنلی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات فروشگاه سالن ما یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی پیدا می کنند.
 2. فروشگاه سالن ما جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.
 3. امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. فروشکاه سالن ما تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنیتی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) فروشگاه تجهیزات سالن ما مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نمی پذیرد.